Przynieś świat do biura

PRZYNIEŚ ŚWIAT DO BIURA

Well being oznacza holistyczne podejście do pracy, czyli dbanie o to żebyśmy mieli świadomość, że wszystko jest na właściwym miejscu, że mamy poczucie sensu, szczęścia w życiu i energię do działania.

Pracodawcy chcą nas w tym wspierać stosując zasadę work life balance, czyli zachowania równowagi między życiem zawodowym i prywatnym.

Dlatego architekci projektując wnętrza biur sięgają po produkty i rozwiązania kojarzące się z przyjemnymi aspektami życia - sjestą, przyjaciółmi, aktywnościami, przyrodą, atmosferą domowego ogniska. Te procesy w najbliższych latach będą przybierały na sile, czego dowodem  są badania pracownicze robione w trakcie pandemii wirusa Covid-19. Zamknięcie wielu biur i przejście na home office, pracę zdalną na niespotykaną dotąd skalę rewiduje na bieżąco strukturę i funkcjonowanie biur.

Większą uwagę przywiązywać będziemy do wzorów i kolorów czerpiących z naturalnego środowiska, prywatnego otoczenia i przenikania się naszych światów. Zmieniają się również wymagania praktyczne - w większym stopniu oczekujemy od podłóg definiowania i strefowania przestrzeni. W tym kierunku zmieniliśmy kolekcję Graphic - bazując na sprawdzonych, niejednorodnych wzorach sięgnęliśmy do nowych kolorów, które pozwolą na nieskrępowaną kreację. 37 kolorów dostępnych jest w magazynie w Polsce, pozostałe należy zamówić.